خدا یا در لحظه نبودنم غافل از من نبوده ای
و من در لحظه لحظه بودنم به یادت نبوده ام

شیعه یعنی صبر و استقامتبازگشت به مقالات عمومی
ثبت شده در تاریخ 17-بهمن-1392 -- تعداد بازدید : 2011 بار
                                               هوالحق


آیا تا به حال ،کلمه شیعه رادرموتور جستجوی گوگل سرچ نمودهاید؟

اگر این کلمه را در این موتور جستجو سرچ نمایید و به قسمت عکسها مراجعه کنید با تصاویر تاسف باری ، رو به رو خواهید شد ، عکسهایی که در این موتور جستجو در ابتدای صفحه قرار می گیرد ، همگی حاکی از وحشی گری و کشتار و قتل انسانها می باشد .
نوع چینش و قرار گیری این عکسها در پاسخ به جستجوی کلمه شیعه در این موتور جستجو ،حاکی از سوء نیت و اهداف پلید آمریکا و مالکین موتور جستجوی گوگل است .
 این چینش ، خود نشانه ای دیگر از دشمنی دولتهای بزرگ ، با دینداری ناشی از عقل و پیروی از اهل بیت می باشد ، چراکه آنها به خوبی میدانند ، فرقه های دیگر از جهان اسلام خطری برای هیچ دولتی نخواهند داشت ، چون مبانی و اصول در آن فرقه ها ساخته و پرداخته ی دست بشر معمولی می باشد .
و تنها در مذهب شیعه ، معارف دین ، توسط اولیاء الهی و معصومینعلیهمالسلام که هیچ گونه انحراف در سیره ی آنها وجودندارد،تبیین گردیدهاست.
تنها در این مذهب عاشورا و کربلا تفسیر و معنی گردیده ، تنها در این مذهب بین راحتی و سعادت دنیا ، هرچند با ذلت و حقارت ، و شهادت و قطعه قطعه شدن و رسیدن به سعادت آخرت ، البته ، شهادت پیشنهاد گردیده است .

تنها در این مذهب طفل 6 ماهه نیز باید قربانی شود ، تنها در این مذهب امان نامه ها و وعده به موقعیت های دنیایی ، ننگ و موجب خجالت می باشد ، تنها در این مذهب در لحظات تنهایی و بی کسی در لحظات سخت مرگ و زندگی ، در لحظاتی که باید چندین زن و کودک را در اسارتِ پست ترین افرادِ خونخوار تر از گرگ ، تنها و بی یاور رها کنی ، به جای عجز و لابه ، با قدرت و اقتدار سخن می گویند ، به جای التماس و خواهش ، با قدرت لشکری را مورد شماتت و بازخواست قرار می دهند ، درست مانند شاهی که به زیر دستان فرمان می دهد ، نه مانند مغلوبی در میدان نبرد که هیچ یاوری برایش نیست .
تنها در این مذهب بعد از آنکه عزیز ترین کسانت را ، درست در مقابل چشمانت قطعه قطعه  نمودند ، آنهم به جرم اینکه ، تنها دعوت میزبان را اجابت کرده و  برای کمک به او رنج سفر را تحمل نموده ای ، درست در لحظاتی که هر کسی ( البته انسان معمولی ) از شدت تنفر و کینه ، حتی لحظه ای به کمک کردن به دشمن خویش فکر هم نخواهد کرد ، امام و رهبر این مذهب ، برای هدایت و نجاتِ دشمنانش ، دلسوزانه برای آنها سخنرانی نموده و به آنها یادآوری می نماید که او کیست !
آیا او فرزند رسول خدا نیست؟
آیا آنها به زیر پرچم پیامبر صلوة الله علیه با فرزندش نمی جنگند ، تا شاید کسی از آن جماعت نجات یافته و عذاب و جهنم الهی رهایی یابد ، ولو یک نفر اما چه سود ، که این قوم گوشی برای شنیدن نداشتند .
این مذهب در طول تاریخ ، همواره مورد حمله بوده ، همواره رهبران و امامنش را شهید کرده اند ، امامانی را که نه لشکری از خود داشته اند ونه نیروی نظامی و متاسفانه به فرموده ی خودشان نه حتی حمایت گران صادقی که آنها را در مقابله بادولتهای جورحمایتنماید.
اکنون نیز ، شیعیان با پیروی از سنت امامان خویش ، با هیچ فرد ، افراد و یا کشوری جنگ ندارند ، در کجای دنیا شیعه با کسی آغاز جنگ نموده . در کجای دنیا شیعه بمب گذاری کرده  ، در کجای دنیا شیعه حتی برای گرفتن حق خود متوسل به زور شده است .
در عصر حاضر درست مانند زمان معاویه و یزید ، مردم جهان ، کور و بی عقل ، تنها نظاره گر بوده و حرف حاکمانِ خود رابی هیچ تامل و تفکریمی پذیرند.
دین ستیزی ، که امروزه تمام فکر و تلاش دولهتای بزرگ را دربرگرفته ، البته بهتر بگویم ، شیعه گریزی ، یک سنت قدیمی است .
معکوس جلوه دادن مظلوم و ظالم نیز ، سنتی قدیمی است ، در کربلا بهانه برای قربانی کردن ، فرزندان رسول خدا ، خروج آنها بر دین پیامبر اکرم صلوه الله علیه و آله بود و فرزندان رسول خدا صلوة الله علیه  وآله و   تشریع کنندگان دین را کافر اعلام کردند و برای کشتن آنها به درگاه خدا دعا  کرده و غسل شهادت کردند و از خدا طلب ثواب و اجر نمودند .   ( لعنت الله علیهم عجمعین الی یوم القیامت )
امروز نیز ، شیعه را تکه تکه می کنند ، اموال و ناموسش را به غارت می برند . عملا و رسما به کشورش لشگر کشی میکنند ، خانواده های بی پناه و غیر مسلح را سربری و قطعه قطعه می کنند ، قبور مقدسه را تخریب، و حتک حرمت می کنند ، بعد عکس و فیلم این وحشی گریها ،و حیوان مسلکی ها را در همه جا پخش میکنند ، و این کارها را به عنوان اسلام و مخصوصا شیعه معرفی می کنند .
آخر ، عقل بشر چقدر باید پوچ و تهی شده باشد ؟!  اگر عاملین این جنایتها مسلمان هستند ، چرا مسلمانان را می کشند ؟
اگر عاملین این جنایتها و تروریستها ، پرورش یافته یهودیت و آمریکا و دولتهایغربی،نیستند، چرادر کشورهای آنهابمب گذاری نمیشود، چرابه آنهاحمله نمیشود؟
چرا در اجساد پیدا شده در سوره باید ، از کشورهای اروپایی و غربی هم یافت شود ، این کشور حتی مرز مشترک هم با سوریه ندارند ، چه چیزی آنها را به این جنگ کشانده است؟
چگونه است که در این چند دهه اخیر ، که مبارزه با تروریست آغاز شده ، و مسلمانان به عنوان تروریست ترین افراد و وحشی ترین ملتها معرفی شده اند ، قربانی این تروریست فقط مسلمانان هستند؟
و چقدر جالب است ،  ابتدا این تروریستهای تربیت شده ، اقدام به قتل عام مردم می کنند ، بعد دولتهای غربی ، به ظاهر برای نابود کردن آنها  حمله می کنند ، و بعد باز هم مسلمانان بی پناه را می کشند و اموالشان را به غارت می برند ، و بعد هم در تمام جوامع و خبر گذاری ها ، مسلمانان را افرادی خونخوار و دین اسلام را دین توحش معرفی می کنند.
خدایا ، نمی دانم که این بشر به کدامین سو در حرکت است ، و تا کجا می تواند ، به جای استفاده از عقل کامل و منطق خویش ، استدلالها و لقمه هایِ فکریِ آماده دیگران را استفاده نماید ، بدون آنکه حتی لحظه ای در آنها تامل نماید .
سنت الهی چنان است که دین او ، عزّت و اقتدار خواهد یافت ، حتی اگر مشرکان و دولتهای بزرگ دنیا ، تمام تلاش و سعی خود را انجام دهند ، به امید ظهور منجی عالم بشیرت ، بقیة الله الاعظم ارواحناله الفدا.
بخش نظرات
روزشمار فاطمیه
روزشمار غدیر
روزشمار محرم عاشورا